25 / 06 / 2024

Golden Boy Trophy. DRUTEX podporuje nejmladší plochodrážní adepty

Mieszko Mudło vyhrál Golden Boy Trophy a získal pohár Zenona Plecha. Drutex byl opět sponzorem elitní soutěže, které se účastní nejmladší plochodrážní jezdci nejen z Polska, ale také z Dánska a Německa.

Letošní ročník soutěže se konal 23. června na gdaňské mini dráze, která se nachází hned vedle stadionu, na kterém soutěží závodníci Wybrzeża - na ulici Zawodników 1. Účastníky byli chlapci ve věku 10-14 let, kteří trénují a soutěží v plochodrážních motocyklech s motory o objemu 80-125 cm3. Nejen, že si zazávodili na dráze, ale mohli se potkat i s legendami černého sportu,

Během soutěže v Gdaňsku nebyla nouze o emoce. Nakonec vyhrál Mieszko Mudło. V tomto vydání obsadili celé pódium mladí polští závodníci. Druhý byl Franciszek Szczyrba a třetí Wiktor Klecha.

- Gratulujeme nejen vítězi, ale všem účastníkům této soutěže. O mnoha z nich pravděpodobně budeme za pár let slyšet na dospělých plochodrážních závodech. Jedinečný sport, kde jsou inovace a nové technologie obzvláště důležité, i když samozřejmě nikdy nenahradí tvrdou práci a talent. Již léta podporujeme polský sport, nejen plochou dráhu. Úspěchy nás vždy těší. My se je snažíme uplatňovat v podnikání na globálních trzích a sportovní hodnoty, včetně fair play, nám byly vždy velmi blízké – říká Gabriela Gusztyn-Popławska, PR ředitelka ve společnosti DRUTEX..

Soutěž Golden Boy Trophy je připomínkou Zenona Plecha - jednoho z nejlepších plochodrážních jezdců na světě. Během jeho kariéry se mu přezdívalo Golden Boy. Zemřel v listopadu 2020. Turnaj v Gdaňsku pořádá jeho syn Krystian.

- Jsem velmi vděčný a hrdý, že DRUTEX SA byl opět s námi. Společně jsme vytvořili skvělou akci pro mladé plochodrážníky a zároveň jsme si připomněli mého tátu. Je to něco jedinečného - řekl Krystian Plech, syn polské plochodrážní legendy a organizátor turnaje.

***
DRUTEX je partnerem a sponzorem mnoha sportovních, kulturních a vědeckých akcí. Již několik let se účastní Tour de Pologne, ale cyklistika není všechno. DRUTEX je také sponzorem televizních přenosů zápasů polské fotbalové reprezentace. Podílí se také na podpoře plochodrážních závodů. Již léta je sponzorem soutěže Golden Boy Trophy, které se účastní nejmladší adepti černého sportu z několika evropských zemí. DRUTEX podporuje i Motor Lublin, aktuálního mistra Polska, v jehož barvách jezdí Bartosz Zmarzlik - mnohonásobný mistr světa.

Podívejte se také

Vozový park Drutex je ještě silnější!
DRUTEX, známý také svým impozantním vozovým parkem a moderní logistikou, se rozhodl pro další obrovské investice do vlastního vozového parku.
Více
DRUTEX OFICIÁLNÍM PARTNEREM INTERU MILÁN
Drutex se na dvě nadcházející sezóny stal Oficiálním partnerem Interu Milán.
Více
DRUTEX V PELOTONU 81. TOUR DE POLOGNE 2024
DRUTEX na trase 81. Tour de Pologne Hvězdy světové cyklistiky na trase a týden plný zaručených emocí opět za účasti společnosti DRUTEX. 12. srpna startuje 81. Tour de Pologne.